Kaks noort Eesti naist sattusid Austraalias liiklusõnnetusse, üks neist võitleb haiglas oma elu eest


Onkoloog Helis Pokker
Pilt on illustreerivFoto: Ilmar Saabas

Oktoobri lõpus juhtus Austraalias Perthi äärelinnas raske liiklusõnnetus. Õnnetuses sai kannatada ka kaks Eesti päritolu naist.

Austraalia uudisteportaali 6mm andmetel juhtus 23. oktoobril Austraalias Perthi eeslinnas Baldvis raske liiklusõnnetus, milles sai viga kolm inimest, kaks naist ja üks mees. Välisministeeriumi andmetel olid kaks õnnetuses osalenud naist eestlased, kuid täpsemat informatsiooni nad hetkel veel jagada ei saa.

Austriaalia väljaande andmeil juhtus avarii kohaliku aja järgi kell 16.13, kui omavahel põrkasid kokku kuldne sõiduauto Daewoo, mille roolis oli 22-aastane eestlanna ja kollane väikekaubik Ford Transit, mille juht oli 37-aastane mees.

Kokkupõrke tagajärjel lendas üks sõidukitest vastu elektriposti, mistõttu langesid maapinnale elektritraadid. Maapinnale langenud elektritraadid põhjustasid põlengu, mille päästjad kiiresti kustutasid.

Mõlemad õnnetuses osalenud juhid said tõsiseid vigastusi, kuid kõige raskemini sai kannatada Daewoos kaasreisijana viibinud 22-aastane naine. Austraalia korrakaitsjate andmetel on naise vigastused väga tõsised ja ta toimetati haiglasse.

Vaata The West Australiani uudisteklippi sündmuspaigalt siit.