FOTOD ja VIDEO: Karjalas hukkus lennuõnnetuses 44 inimest

 (52)
Lennukatastroof Karjalas
Lennukatastroof KarjalasReuters/Scanpix

Venemaal Karjalas hukkus ööl vastu teisipäeva 44 ja sai raskelt vigastada kaheksa inimest, kui Petroskoi lähistel tegi maanteele hädamaandumise reisilennuk Tu-134, teatas eriolukordade ministeeriumi pressiesindaja Irina Andrianova.

Andrianova sõnul oli õnnetushetkel RusAiri lennuki pardal 52 reisijat ja meeskonnaliiget. Õhusõiduk oli teel Moskvast Petroskoisse, vahendab BNS.

“Viimastel andmetel sai 44 inimest surma ja kaheksast kannatanust seitse on üliraskes seisundis, kõik viibivad reanimatsiooniosakonnas luumurdude ja põletushaavadega,” ütles Andrianova.

Pealtnägijate kirjeldusel süttis lennuk maandumisel põlema.

“Läks vaid väga napilt, et lennuk ei tabanud Besovetsi asula piiril asuvaid elumaju. Laibad on maanteele laialipillutatud ja osad elumajade läheduses,” lisas pressiesindaja.

RusAiri esindaja kinnitas, et enne väljalendu teostati lennukile tehniline ülevaatus ja kõik oli korras. Ettevõte saadab õnnetuskohale oma uurimisrühma.

Petroskoi lennujaama peadirektor Aleksei Kuzmitski arvates võisid õnnetuses oma osa mängida viletsad ilmastikutingimused, sest linna ümbruses oli öösel kõikjal tihe udu.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare