Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
Tarbijakaitse käskis Elisal sulgeda oma klientidele mängu, mille tõttu jäi 11-aastane laps päevadeks letargilisse olekusse (38) Mobiiltelefoniga helistamine  1 h
Viimane Ekspress kirjutas ahvipoiss Bongost, kes lapsi nilbete sõnumitega vastama meelitab ja telefoniarve mõne tunniga suureks kasvatab.
EKSPERIMENT: Kui lihtne on võhivõõraid veenda, et ollakse vanad tuttavad? (2) EKSPERIMENT: Kui lihtne on võhivõõraid veenda, et ollakse vanad tuttavad?  3 h
Ilmselt on kõigil, kes sotsiaalmeedias vähegi aktiivsed, imbunud sõbralisti nii mõnigi pooltuttav või tahes-tahtmata ka võhivõõrad. Ikka juhtub. Seekordses sotsiaaleksperimendis aga uurime, kuidas võiks sarnane olukord välja näha päriselus, kui tänaval jookseb sülle sind sõbra pähe teretav võõras.
Mitmekülgne põrumine: Itaalia, Belgia ja Holland ajasid EL-i tippkohtumise sisuliselt untsu (126) Matteo Renzi, Charles Michel, Mark Rutte  3 h
Peaminister Taavi Rõivas tunnistas, et Ülemkogul oli raskusi vabakaubanduse ja Venemaa teemadega.
Vanalinlased: avalik kord peab paranema (10) Tallinna vanalinn öösel  5 h
Vanalinna Seltsi edastatud ettepanekud Tallinna Kesklinna valitsusele avaliku korra tagamiseks puudutavad velotaksosid, tänavamuusikuid ja baaride lahtiolekuaega.
Karilaid: Savisaar võib seekord Toomi esimehena toetada (57) Jaanus Karilaid, Yana Toom ja Edgar Savisaar  6 h
Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid leiab, et Edgar Savisaar võib seekord toetada Yana Toomi Keskerakonna esimeheks kandideerimisel. Toomi kandideerimist Karilaid tõsiselt aga ei võta.
Siseministeerium: elanikud näevad turvalisuse tagamisel üha enam ka oma rolli (17) abipolitseinik  6 h
Kui kolme aasta eest leidis kaks kolmandikku küsitletuist, et elanike turvalisuse eest hoolitsemine peaks jääma politsei või päästjate ülesandeks, siis nüüd arvab nõnda vaid veidi enam kui pool uuringus osalenust. Ühtlasi on kasvanud nende hulk, kes pooldab turvalisuse tagamisel igaühe enda panust.
Riigikogu viib Eesti eesistumise ajal läbi seitse kõrgetasemelist konverentsi (3) Presidendivalimiste kuues voor  6 h
Riigikogu juhatus kiitis heaks ettepaneku viia läbi Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seoses 2017. aasta teisel poolel ja 2018. aasta esimesel poolel Tallinnas seitse kõrgetasemelist parlamentaarset konverentsi ning istungit.
Jüri Ratas: mitu esimehe kandidaati näitab Keskerakonna tugevust (31) Kadri Simsoni ja Jüri Ratase pressikonverents  6 h
Keskerakonna esimeheks kandideeriv Jüri Ratas leiab, et mitme juhikandidaadi väljatulemine on igati ootuspärane.
Asekantsler Taavi Kotka: e-Eesti jääb alles ka pärast Venemaa invasiooni (104) Latitude 59 E-Residendid  7 h
Isegi kui Venemaa peaks Eestisse tungima ja riigi annekteerima, siis jätkab e-Eesti tegevust, ütles majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi IT-ala asekantsler Taavi Kotka küberturvalisusele keskendunud konverentsil WIRED Security.

Loetumad artiklid

VIDEO: Lufthansa lennuk tegi Kanadas hädamaandumise, pardal olid ka eestlased  (64)
Eile tegi Kanadas Newfoundlandi saarel Ganderi rahvusvahelises lennujaamas hädamaandumise Lufthansa lennuk, mis oli Saksamaalt Frankfurdist teel Floridas asuvale Orlando rahvusvahelisele lennuväljale.
Kaljulaidiga kohtunud Soome president Niinistö: NATO ei aita meid  (270) Kaljulaidiga kohtunud Soome president Niinistö: NATO ei aita meid
President Kersti Kaljulaid kohtus oma esimesel välisvisiidil Soome presidendi Sauli Niinistöga. Pressikonverentsil julgeolekuteemadest rääkides peatuti ka NATO teemadel.
BLOGI ja FOTOD: Esimestele välisvisiitidele suundunud president Kaljulaid kohtus Soome riigipea Sauli Niinistöga  (217)
President Kersti Kaljulaid sõitis täna hommikul tutvumisvisiidile Soome ja õhtul suundub ta juba ka Lätti. Tagasi Eestisse jõuab president homme.
Julgeolekueksperdid: Venemaa mängib end üha rohkem nurka  (247) Julgeolekueksperdid: Venemaa mängib end üha rohkem nurka
Venemaa on viimase kuu jooksul teinud ridamisi žeste ja manöövreid, mis on pingestanud veelgi Ukraina kriisist alates niigi halbu suhteid läänega ja tekitanud ärevust ka avalikkuses. Eesti Päevaleht uuris julgeolekuekspertidelt, mida Venemaa viimased sõnumid tähendavad.
President Kaljulaid oma kodukulusid maksumaksjale ei esita  (248)
President Kersti Kaljulaidi pressiesindaja Taavi Linnamäe kinnitas, et Kaljulaidil pole kavas oma Nõmmel asuva kodu kulusid maksumaksjale tasumiseks esitada, vaid ta maksab need ise kinni.
Kaos praamiliikluses jätkub: Hiiumaa ja mandri vahel sõitvatele laevadele lõpetati piletimüük  (158) Kaos praamiliikluses jätkub: Hiiumaa ja mandri vahel sõitvatele laevadele lõpetati piletimüük
TS Laevad lõpetas tänaseks piletimüügi Heltermaa - Rohuküla suunal ning ainuüksi praeguse järjekorra teenindamiseks kulub vähemalt 12 tundi.
Euroopa komisjoni asepresident: Eesti lahendus Uberi maksustamisele on suurepärane maailmatasemel innovatsioon Euroopa komisjoni asepresident: Eesti lahendus Uberi maksustamisele on suurepärane maailmatasemel innovatsioon  23 min
Euroopa Komisjoni asepresident Jyrki Katainen ütles, et eestlaste lahendus sõidujagamisfirma maksustamisele on hea näide jagamismajanduse mõjust innovaatilistele lahendustele.
Tarbijakaitse käskis Elisal sulgeda oma klientidele mängu, mille tõttu jäi 11-aastane laps päevadeks letargilisse olekusse (38) Mobiiltelefoniga helistamine  1 h
Viimane Ekspress kirjutas ahvipoiss Bongost, kes lapsi nilbete sõnumitega vastama meelitab ja telefoniarve mõne tunniga suureks kasvatab.
Venemaa supleb nisuvarude sees, eksport on aga nigel (6) Venemaa supleb nisuvarude sees, eksport on aga nigel  1 h
Nisu laovaru on Venemaal suurim pärast Nõukogude Liidu lagunemist. Probleeme on teravilja ekspordiga, kirjutab Bloomberg.
Politseile esitati poolsada väärteoteadet sõidujagamisteenust pakkuvate juhtide vastu (26) Taksojuhtide meeleavaldus Toompeal  1 h
Politsei on alustanud poolesaja väärteoteate menetlemist Uberi ja Taxify kaudu sõidujagamisteenust osutavate juhtide suhtes.
Suurtehinguga sünnib maailma suurim tubakakompanii (4) Suurtehinguga sünnib maailma suurim tubakakompanii  2 h
Briti tubakatootja British American Tobacco tegi pakkumise USA rivaali Reynolds Americani ostuks 47 miljardi dollarilises tehingus, mis looks maailma suurima tubakakompanii ja tooks ühte omandusse Newporti, Kenti ja Pall Mall kaubamärgid, kirjutab Reuters.
TS Laevad: meretase langeb veelgi, Regula ja St.Ola ei sõida. Hiiumaale sõitjad, muutke plaane! (53) Praamid  3 h
Täna õhtul ja nädalavahetusel on oodata jätkuvat meretaseme langust, mille tõttu on laevaliiklus Hiiumaa liinil märkimisväärselt häiritud. Parvlaevad Regula ja St.Ola on seisnud terve päeva reedel ja suure tõenäosusega ei saa väljuda kogu nädalavahetuse, teatas TS Laevad.
Meremõõdukeskuse juht praamitee puhastamisest: alustame öösel (6) Rohuküla sadam.Haapsalu  3 h
Hiiumaa ja mandri vahel plaamiliikluse normaliseerimiseks laevatee puhastamise ettepaneku teinud OÜ OÜ Meremöödukeskus juhatuse esimees Peeter Ude ütles, et üks allkiri on tööde alustamiseks veel puudu, kuid ta on optimistlik ning valmis töödega öösel alustama. Nädala alguseks peaks praamiliiklus tema sõnul taas normaalselt toimima.
Ministeerium kaalub Hiiumaa ja mandri vahelise laevatee süvendamist (33) Praamijärjekord  4 h
Majandus- ja kommunikatsioonimisniteerium kaalub võimalust, et Hiiumaa ja mandri vahelist laevateed traalimismeetodiga sügavamaks muuta.