End islamistiks nimetanu võttis Toulouse'is pantvange

 (10)
täiendatud!

End islamistiks nimetanu võttis Toulouse'is pantvange
AP/Scanpix

End islamistliku Al-Qaida võitlejaks nimetanud tundmatu mees võttis Lõuna-Prantsusmaal Toulouse'is pangakontoris neli inimest pantvangi. Kurjategija tahab rääkida eriüksuslastega, kes lasid märtsikuus maha samas linnas inimesi mõrvanud alžeerlase. Lisatud videod!

Pantvangide võtja nõuab enda juurde eriüksuse Raid töötajaid, kes lasid peale pikka 32-tunnist piiramist oma kodus maha seitse inimest mõrvanud Alžeeria päritolu Mohammed Merah', vahendab Agence France-Presse kohaliku politsei teadet.

Telekanali BFM andmetel terrorist avas Touluse'i ühes pangas tule ja võttis neli inimest pantvangi. Nõutud eriüksus pole veel saabunud, kuid La Depeche'i teatel on politsei, prokurör Michel Valet ja teised ametiisikud juba kohal.

Pangahoone on sisse piiratud.

Politsei märgib, et terroristi seos Al-Qaidaga pole veel kinnitust leidnud. Korrakaitseorganite allika sõnul andmeid kannatanutest pole.

Teatatakse, et üks pantvangidest on pangakontori juhataja ning, et kurjategija tegi vaid ühe lasu. Mees lasi toidu ja vee eest kaks pantvangi vabaks.

Seotud lood:

Prantsuse politsei lõpetas kolmapäeva õhtupoolikul tormijooksuga pantvangidraama Toulouse'i pangas, kus end Al-Qaeda mässuliseks nimetanud mees oli pantvange võtnud.

Kaks allesjäänud pantvangi vabastati. Kurjategija sai tormijooksu käigus puhkenud tulevahetuses haavata.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare