Donald Trump: mul ei ole Venemaaga mingit tegemist! Kas me elame Natsi-Saksamaal?

 (155)

Donald Trump: mul ei ole Venemaaga mingit tegemist! Kas me elame Natsi-Saksamaal?
Foto: MIKE SEGAR, REUTERS

USA presidendiks valitud Donald Trump alustas uut päeva korrates Twitteris Kremli pressiesindaja Dmitri Peskov sõnu, mille järgi on väide, et Moskva on Trumpi kohta kompromiteerivat materjali kogunud, täielik mõttetus, ning kinnitades, et tal ei ole Venemaaga midagi tegemist. Lõpuks küsis Trump, kas ta elab Natsi-Saksamaal.

Venemaa ütles äsja, et poliitiliste oponentide kinni makstud kinnitamata raport on „TÄIELIK JA TOTAALNE FABRIKATSIOON, ÜLIM MÕTTETUS.“ Väga ebaaus!“ kirjutas Trump esimeses sõnumis.

Umbes veerand tundi hiljem ta lisas: „Venemaa ei ole kunagi püüdnud minu üle mõjujõudu kasutada. MUL EI OLE VENEMAAGA MINGIT TEGEMIST – EI MINGEID TEHINGUID, LAENE, EI MIDAGI!“

Sellega Trump ei piirdunud, vaid jätkas: „Ma võidan valimised kergelt, suur „liikumine“ saab kinnitust ja ebaausad oponendid püüavad meie võitu pisendada LIBAUUDISEGA. Haletsusväärne riik!“

Loe veel

„Luuragentuurid ei oleks tohtinud kunagi lubada sellel libauudisel avalikkusse „lekkida“. Veel viimane lask minu pihta. Kas me elame Natsi-Saksamaal?“ küsis Trump.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare