NÄDAL PILDIS: Eesti spordi ilu ja valu, üleujutus Tallinnas ning kirev Õllesummer


Gerd KanterFoto: Rauno_Volmar

Juuli esimese täispika nädala peamisteks märksõnadeks olid ilm, iga-aastane lauluväljakul toimuv Õllesummer ning erinevad spordisündmused nii kodukamaral kui Amsterdamis.

Taas tõi vanameister Gerd Kanter meie kergejõustiku koondise kastanid tulest välja, tuues koju Amsterdami EMilt pronksise medali!

Kergejõustiku EM Amsterdamis Foto: Rauno Volmar

Kümnevõistleja Janek Õiglane ei olnud aga enda sooritusega selgelt rahul.

Nõmme Kalju - FK Trakai Foto: Madis Veltman

FC Infonet vs Hearts Foto: Hendrik Osula

Euroopa ja Meistrite liiga eelringid pakkusid Eesti jalgpallifännidele nii rõõmu kui põhjust kurvastamiseks. Kui Kalju võitis leedukaid kodumurul suurelt, siis päev varem pakuti A. le Coq Arenal Infoneti ja Šoti klubi Heartsi vahel peetud mängus tõelist väravasadu mõlemale poole. Kahjuks pidid Infoneti mängijad lõpuvile järel siiski peast kinni hoides murult lahkuma.

John Newman Õllesummeril Foto: Marianne Ubaleht
John Newman Õllesummeril Foto: Marianne Ubaleht
The Prodigy kontsert Õllesummeril Foto: Hendrik Osula

Õllesummer pakkus muusikalisi elamusi nii noortele kui vanadele. Eesti artistide kõrval esinesid nii legendaarne Prodigy kui noor ja tõusev täht John Newman. Mõlemal juhul oli aga laulukaare alune rahvast paksult täis!

Õllesummer 2016 2. päev Foto: Rauno Salumets

Muusika kõrval aga ei puudunud festivalilt ka õlu ja meeleolukas külastajaskond!

Allar Jõks Foto: Tiit Blaat

LP-le intervjuud andes ei hoidnud Allar Jõks ennast tagasi ja demonstreeris oma kehavalitsemisoskusi. Suure joogasõbrana suudab ta seda väga hästi!

Foto: Karli Saul
Foto: Karli Saul
Vihmane pühapäev Tallinnas Foto: Hendrik Osula

Pühapäeva hommikul andis ilmateenistus välja äikesehoiatuse suurele osale Eestist. Lõuna ajal jõudis äike koos tohutu vihmasajuga ka pealinna ning uputas nii mõnegi liiklussõlme ja kaubanduskeskuse üle. Õnneks aga paistis õhtuks juba päike taas kõrgel taevas.
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare