Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

VIDEOD: Hulljulged veokijuhid möllavad Tallinna-Tartu maanteel

 (281)

"Esimeses lõigus üritab veokijuht sooritada möödasõitu, kuid avastab viimasel hetkel, et ta ei jõua, ja pidurdab järsult. Õnneks hoidsin veokist piisavalt kaugele, sest mina nägin vastutulevat autot juba ammu," seletab videote autor.

"Teises lõigus tuleb mööda minu sõidurada mulle vastu veok, mis sõidab parasjagu teisest veokist mööda. Avarii vältimiseks pidin auto peaaegu seisma jätma. Õnneks ei tulnud kedagi tagantpoolt.

Kolmandas lõigus alustab veokijuht möödasõitu selleks mitte ette nähtud kohas ja keerab hiljem teisele veokile ette, nii et teine peab järsult tee äärde keerama.

Neljandas lõigus alustab veokijuht mõtlematut möödasõitu ja pääseb õnnetusest ainult tänu vastutuleva masina pidurdusele. Minu sõidukiirus oli tol hetkel umbes 90 km/h.

Kõik videod on üles võetud viimase kahe nädala jooksul Tallinna-Tartu maanteel – täpsustan, kuna videote peal on vale kuupäev ja kellaaeg.

Tekib tunne, et päris paljud veokijuhid polegi kunagi autokoolis käinud ja on load kusagilt ostnud," nendib lugeja.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare