Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

VIDEO | Nahaalne vargus keset päeva. Jalgrattaomanik palub abi sulide leidmisel

 (98)

Kortermaja turvakaamera lint jäädvustas kaks rattavarast, kes keset päeva trepikojast nahaalselt näpatud saagiga minema jalutasid.

Üleeile jalutasid Kristiines asuva kortermaja taha veerand tundi enne nelja kaks kahtlast härrasmeest. Suvepäeval joped seljas ja nokamütsid peas, askeldasid mehed trepikoja fonoluku taga ning tilistasid uksekella. Mõne minutiga ka keegi heatahtlik inimene arvatavasti enda jaoks võõrad mehed sisse lasi.

Vähem kui veerand tundi vaikust ja avanes taas uks, seekord väljapääsuks samadele meestele. Suits ees, tuli trepikojast punase mütsiga kantpea, silmad närviliselt ümbrust seiramas.

Tantsusammuliku jalaliigutusega kangutas ta välisukse lahti püsima ning tegi tee vabaks kaaslasele, kes väikse viivitusega sealt kaksiratsi ratta seljas ka tänava poole väljus.

Ratta omanik Albert Barkanov palub Facebooki teel inimesi appi, et kui keegi suudab videote abil kaks suli tuvastada, siis ka talle neist teada anda.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare