Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

VIDEO: Isehakanud sõiduõpetaja üritab kehtiva ülevaatuseta masina roolist teistele liiklejatele õppetundi anda

 (149)

Videos nähtava Chrysler Voyageri juht ilmselt arvas, et veokijuht ei tohiks sõita 70 alas teises reas kiirusega 50 km/h. Ta otsustas mööduda, vahetas rida ja hakkas sõitma 20-30 km/h, eeldades arvatavasti, et siis läheb veokijuht esimesse ritta. Paraku oli veokil peal täiskoorem ja vajadus sooritada kohe vasakpööre.

Selle lühikese teekonna jooksul poleks olnud mõistlik 70-ni kiirendada. Teises reas sõitis veokijuht seetõttu, et hiljem oleks tiheda liikluse korral olnud keeruline vasakule reastuda ning rea vahetamiseks oleks tulnud terve sõidurada kinni panna. Ühtlasi on 70 alas üsna ohtlik järsult pidurdada, sest nii võib keegi kellelegi tagant sisse sõita. Ohutuma vasakpöörde jaoks sai valitud ohutum sõidukiirus.

Hiljem sai internetist täpsemalt järele uuritud, millise autoga see isehakanud sõiduõpetaja oma trikke teeb. Selgus, et ligi 20 aastat vanal Voyageril puudub kehtiv tehniline ülevaatus.

Loe, kuidas kommenteerib videot politsei!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare