Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

VIDEO | Eesti ehitajad Soomes ohutusest vist suurt ei hooli

 (167)

Delfi lugeja saatis video, mis on filmitud hiljuti Soomes ja kus tegutsevad Eesti ehitajad, kes töötavad Soome firma RPK-Finlandi heaks. Kui eestlaste sõiduk jäi objektile lõksu, otsustasid kalevipojad, et selle saab koormarihmade abil õigesse kohta tõsta. Kui ohutu või mõistlik selline tegevus on, jäägu ekspertide hinnata.

Üks kohapeal viibinud eestlane rääkis Delfile, et eestlased olid oma töö objektil lõpetanud, kui selgus, et nad ei pääse enam oma autoga minema, kuna teise firma masinad blokeerisid tee. „Tuli plaan tõsta kraanaga oma buss ja käru väljapoole, et koju saada,” kirjeldas eestlane. „Soomes pole selliseid olukordi enne olnud, et niimoodi tõstetakse,” oli eestlane uhke.

Ta ei mõistnud, miks on videot või sündmust näinud inimesed kriitilised - „selle tehnikaga tõstetakse kuni 12 tonni, bussi kaal on ainult kaks tonni,” imestas Eesti ehitaja. „Aga nüüd kohalikud eestlased pirtsutavad siin, et jama.”

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare