Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Tutvumisportaalides pettunud naine: aastaringi samad näod – ülekaalulised ja suhetest haavatud mehed otsimas hooldajat

 (144)
Shoot
Foto on illustratiivneFoto: Ilmar Saabas

Olen 46-aastane naine, kes mõtles, et lahkuminek ei ole veel maailmalõpp ja mehi kõnnib ringi küll, kellega uut õnne leida. Alustuseks surfasin tutvumisportaalis. Põnev oli ja kirjasõpru tuli. Kohtumisel aga selgus tihtipeale tõsiasi, et kõne alla tuleks vaid nn täispakett – kodu, nõustamine, hoolitsus jne.

Keskealised mehed, ülekaalus ja mugavad, kodutud ja suhetest haavatud... kas ehk aitaks juba enesehaletsusest ja naisterahvaste ärakasutamisest? Olge ometi mehed! Võtke ennast käsile ja ärge oodake, et saate mugavalt maanduda pinnal, mida veel kriitilise näoilmega üle vaatate!

Olen pidanud mitmel korral kogema just sellist suhtumist. Viimati sain lausa lugeda roppusi, sõimu ja ähvarduskirju, kui julgesin öelda, et ma ei soovi oma korterisse elama invaliidist pensionäri.

Tutvumisportaalides on aastaringi näha ühed ja sama näod. Otsivad ja ajavad kärbseid pähe.

Mina sain korraliku õppetunni ja see kulus mulle ära. Ei maksa inimesi nii kergelt usaldada ja arvata, et luule, mis sulle nii kenasti kirjutatakse, tagab ustava ja hea kaaslase.

Muidugi on ka erandeid, aga mina pole neid kohanud.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare