Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Soomes ülevaatusel käinud lugeja: kuidas see auto Eestis läbi sai, on ulme

 (73)
MB-9
Foto on illustratiivneFoto: Ilmar Saabas

Kirjutan oma kogemusest Kadaka autoturul. Tahtsin vahetada oma vana mersu väheke suurema auto vastu. Leidsingi Mercedes-Benz Viano, mis tundus esmapilgul okei. Müüja ütles, et ise tõi auto Saksast. Oli nõus vahetama ja mina pidin maksma peale 1600 eurot. Mul oli autot vaja ja saigi vahetatud.

Sain ka sõita - polnud nagu probleeme. Kuigi odomeetri numbritest pooled ei põlenud, siis uskusin müüjat, et läbisõit on õige ja pole avariiline. Läksime siis ülevaatuselt ka läbi - muidugi nad kõik omavahel tuttavad - mingit probleemi polnud.

Töötan Soomes ja otsustasin võtta Soome arvele. Siis hakkas kammaiaa pihta. Auto oli üle värvitud, summutilt sõelad välja lõigatud, käigukast undas, tagumistel piduritel olid isegi kettad rooste läinud, sest suppordid olid kinni roostetanud. Kuidas sai selline auto Eestis ülevaatuselt läbi, see on ulme! Nii jäigi auto arvele võtmata, seni veel liigub.

Need vennikesed on kaks venda, kellel on plats Kadaka turul, kui tulla linna poolt, siis vasakul pool teine plats. Isa on neil ka seal oma platsiga - vasakul kõige viimane. Rääkisid, et kunagi on rallit sõitnud. Sain tünga nii mis kole.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare