Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Rimi esindaja: Eesti tarbija tahab sisseoste teha ka hilisõhtul ja pühapäeviti

 (106)
Ülemiste kaubanduskeskus - Rimi
Ülemiste RimiFoto: Taavi Arus

Palusime kõikide Eesti suurimate toidupoekettide esindajatel kommenteerida viimastel päevadel kaupluste lahtiolekuaegade ümber väldanud diskussiooni.

Pakkusime neile lugemiseks erinevaid kommentaare ja sõnavõtte nii lahtiolekuaegade kärpimise pooldajate kui ka vastaste poolelt. Esimesena avaldas oma seisukoha Rimi.

"Kaupluste lahtiolekuaega reguleerib reeglina klient ning jaekaupmees pakub teenust siis, kui selle järgi on reaalne vajadus.

Meile avaneb täna kaupluses vaatepilt, mille põhjal võib teha järelduse, et Eesti tarbija tahab sisseoste teha ka hilisõhtul ning pühapäeviti.

Pigem näeme seda, et tarbijad muutuvad üha nõudlikumaks ning ootavad jaekaupluselt vaid parimat teenindustaset, sealhulgas võimalust külastada kauplust neile sobival ajal.

Oma mõju avaldab kaupluste lahtiolekuaegadele kindlasti ka suur konkurents Eesti jaekaubanduses. Ükski suurkettidest ei võta teadlikult vastu otsust pakkuda teistest lühemat kaupluse lahtiolekuaega.

Iga klient on oluline ning selle nimel ollakse valmis pingutama," kinnitab Rimi esindaja Katrin Bats.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare