Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

PILDID JA VIDEO | Linnapoe taasavamine igasuguse kära ja tseremooniata. Klient annab hindeks 4: alati võiks ju parem olla

 (12)

Tallinna linnavalitsus otsustas vahetada linnapoe asukohta. Nüüd asub see Lasnamäe turuhoone teises otsas ja pisut väiksemal pinnal.

Remondist naasnud linnapood (LiPo) avati igasuguse tseremooniata. Poemüüja Marina sõnul tehti uksed lahti kell 9 ja esimesed kliendid saabusid juba pool tundi hiljem. "Palju rahvast oli," kommenteerib ta. Enamasti nende hulgas pereinimesed ja noored. Lapsed pigem mitte.

Poodlejad kiidavad sõbralikke müüjaid ja soodsaid hindu. Margus annab viie palli skaalal poele nelja. "Alati võiks ju veidigi parem olla," ütleb ta. Sama kinnitab ka Mihhail, kes tõstab esile poe soodsust, ent sooviks pisut laiemat sortimenti riiulitel näha. Fakt, et uuel kujul avatud LiPo varasemast pisut kitsam on, kedagi ei häiri. Tunglemist ei ole ja kõik mahuvad saali peale kenasti ära.

Ligi kuu aega suletud linnapood taasavati Lasnamäel samas hoones, kus see ennegi asus. Endistele poepinnale kolib toidupank ning LiPo kolis tahapoole, Lasnamäe turuhoone C-korpusesse.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare