Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ÕF KELM Tallinna 21. koolist korraldab kiirkohtinguid

 (15)
ÕF KELM Tallinna 21. koolist korraldab kiirkohtinguid
Scanpix

Tallinna 21. keskkooli neli noort tegid endale ÕF (õpilasfirma), et hakata kiirkohtinguid korraldama ja üksikuid inimesi kokku viima.

Tallinna 21.Kool on juba õpilasfirmade algusaegadest säravalt silma paistnud. Just sealt on tuule tiibadesse saanud näiteks Valemivihik, Roheline Jälg, SockMe ja eelmise aasta võitja Student Network. Selle aasta trumbiks on kiirkohtinguid korraldav firma, mille nimi on moodustaud nelja neiu nimede esitähtedest: KELM. KELM-i esimene üritus toimus 25.novembril Restoran Klubi Clazzis ning kiirkohtingulised jäid väga rahule.

Esimene kiirkohting toimus aastal 1997 Beverly Hillsis Peetsi kohvikus. Eesti esimene kiirkohting toimus aastal 2007 kohvikus EAT. Kohale tuleb paarisarv mehi ja naisi. Naised suunatakse nummerdatud laudadesse ning meestele antakse nummerdatud rinnasildid. Näiteks mees number 1 ja naine number 1 alustavad lauast number 1. Seejärel on kiirkohtingulistel aega 4 minutit tutvumiseks, siis minut äsjakohatud inimesest märkmete tegemiseks. Aja täitudes liiguvad mehed edasi järgmisesse lauda, naised jäävad istuma. Sama kordub kuni viimase kohtinguni. Siis on aega 5 minutit otsustamaks, kas ja kellega uuesti kohtuda soovitakse. Peale seda on aeg muljete vahetamiseks, võimalik on tellida süüa ja juua, nautida muusikat ning õhkkonda. Samal ajal teevad õhtujuhid kiirelt kohtumissoovidest kokkuvõtted ning ürituse lõppedes saavad osalejad ümbrikuis privaatse tagasiside. Need, kelle kohtumissoovid klapivad, saavad teineteise kontaktandmed.

Kui oled huvitatud kiirkohtingule tulemisest, siis uuri rohkem infot ja registreeri ennast KELM-i andmebaasi SIIT!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare