Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Nice's elav eestlane: arvatakse, et see terror ei lõppe kunagi!

 (58)
Tragöödia Nizzas: veok sõitis otse pidutsevasse rahvahulka
Tragöödia Nizzas: veok sõitis otse pidutsevasse rahvahulkaFoto: ERIC GAILLARD, REUTERS

"Olime Promenaadil ja läksime ilutulestikku vaatama, olime umbes 5 min kaugusel õnnetuskohast, kui politsei karjus, et vabastage tee ja jookse-jookske ning peitke end autode ja majade varju," kirjeldas eestlane eilsel õhtul promenaadil toimunut.

"Vanalinn oli täis karjuvaid inimesi, kes jooksid, kuhu neid suunati! Paljud peitsid end majade keldrites. Meie peitsime end korterelamu keldris ja koridoris koos paljudega. Osad arvasid, et oli tegu rahva hullusega või valehäirega. Täna on kõik šokis ja alles toibuvad juhtunust. Arvatakse, et see ei lõppe kunagi," jagas eestlane Delfiga eilsete sündmuste emotsioone.

"Enne südaööd olime kodus, sest arvasime, et oht on möödas! Hotellides hoiti inimesi kinni kauem. Meie lähedastega on kõik korras, aga paar sõpra hetkel ei vasta," ütles Nice's elav eestlane.

Teatud tänavad ja rannad on kinni, sest tehakse parandustöid! Inimesi on liikvel vähe. Paljud on pakkinud oma kohvrid ja suunduvad lennujaama poole! Inimesed on hirmul!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare