Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

NAABRIST PAREM: Elerini ja Mardi kodu oleks mugav ja naeru täis


NAABRIST PAREM: Elerini ja Mardi kodu oleks mugav ja naeru täis
Shutterstock

Meie päris unistuste kodu oleks kindlasti maja, mille ümbruses on ideaalis palju loodust — merd, metsa, aiamaad. Kodu juures näeme ka kodukontorit, töökoda ja paadikuuri. Väga meeldiks ka see, kui on olemas saun. Maja ise võib olla ka vana, ei pea olema uus ning meile meeldiks seal ise vaikselt nokitseda. Meile meeldiks kasutada materjalijääke või elu sisse puhuda elu näinud mööblile.

Nagu ka “Naabrist parema” korteris, seoks stiile omavahel vastavalt sellele, kuidas tunneb, et just selles majas see kõige parem oleks. Vahel leiavad ka asjad ise Su juurde oma tee.

Meie jaoks on kodu see, kui saad end vabalt tunda ning väljendada. Kus asju on täpselt nii parajalt, et on kerge hingata, kus mõnel materjalil või esemel on karakter või lugu. Kodu on koht, kuhu saab alati pere ja sõpru külla kutsuda nii, et maja on naeru-nalja täis ning kõigil on hea ja mugav olla. Meie lemmikruumiks on terrass, siseõu või väliköök — võimalus värskes õhus pehmete istmete peal nurru lüüa.

Loe ja vaata ka, milline on Elsa ja Hanna unistuste kodu.
Loe veel: Triinu ja Taneli kodu asuks metsa sees
Grete ja Karli unistuste kodust loe SIIT.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare