Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LUGEJA VIDEO | Möödasõidukatsed seal, kus ruumi ei ole. Mikrobussil kõrvalsõitjaga vaid millimeetrid kokkupõrkeni

 (149)

Delfi lugeja saatis video hullumeelsest mikrobussi Citroën juhist Tallinnas, Nõmme linnaosas.

Vabaduse puiesteelt on puudu üks turvamees, kes hoiaks silma peal liiklushuligaanidel. Eile lõuna ajal jäi Delfi lugeja kaamerasilma üks rahutu Citroën mikrobuss, mis närviliselt saagis möödasõiduvõimalusi kaasliiklejate vahel.

Kord paisates end peaaegu kõrvalsõitva masina külge esimesel möödasõidukatsel, kus ettejääv veoauto oleks peaaegu lõpetanud igasuguse liikluse, kordas mikrobuss seda mõni hetk hiljemgi. Mõni millimeeter vahet, kui sedagigi, püüdis sama kõrvalseisva Mazda külgemööda mikrobuss uuesti mööda saada. Tõmbas korraks tagasi, võttis hoogu ja põrutas siis kaugele ette kuniks foorini.

Olukorra irooniana oleks peaaegu kaks korda teelt välja põrutatud Mazda ja ohtu tekitanud liiklusbarbar Citroën peaaegu foori taga kohtunud. See aga Citroëni juhile ei sobinud ja selle sama foori alt põrutas ta punase tulega suure hurraaga edasi.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare