Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LUGEJA VIDEO: Kuidas minust Tallinna-Tartu maanteel nagu postist mööda kihutati

 (192)
Lisatud politsei kommentaar!

Delfi lugeja vahendab liikluskaamera videot eileõhtuselt Tallinna-Tartu maanteelt.

"Minu auto kulges rahulikult veidi alla 110 km/h, kui mööda lendas tolmupilv, nii et ei jõudnud isegi regeerida sellele. Auto tuli ootamatult ja kadus sama kiiresti, kui ilmus... Turvalist kodujõudmist kõigile, ka pedaalitallajatele!" kirjeldas video saatja.

Politseikapten Ottomar Virk ütles, et selliselt kiiruselt pole juhil võimalik reageerida mitte ühelegi ootamatusele, mis sõidu vältel ette võib juhtuda. "Selline inimene ei peaks roolis olema, sest hindab ilmselgelt oma võimeid üle ning ei saa aru, millised ohud tema kihutamisega teistele kaasnevad. Selline juht peab läbima põhjaliku sõiduõppe või siis lubadest üldse loobuma. Loodetavasti saab ta ise sellest enne aru, kui enda või teised surnuks sõidab," sõnas Virk.

Politsei soovitab sellistest arututest kihutajatest teada anda hädaabinumbril 112. Nii antakse ühelt poolt võimalus politseile liiklushuligaane korrale kutsuda, teisalt võidakse seeläbi päästa kellegi elu.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare