Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja Trumpist: mees seljatas sisuliselt üksinda hästi rahastatud poliitilise riigiaparaadi, tegu on talendiga ja seda tuleb tunnistada

 (19)
USA New York 6.11.2016
USA New York 6.11.2016Foto: Andres Putting

Ülbus ja põhjendamatu üleoleku demonstreerimine toob ühiskonnas alati vastureaktsiooni. Üllataval kombel näeme, kuidas see vastureaktsioon realiseerub täpselt üheaegselt nii Eestis kui ka USAs.

Niinimetatud vasakliberaalne poliitika on viimased aastad püsinud puhtalt järjest suuremate valede tiražeerimisel massimeedia kaudu, seda nii USAs, Lääne-Euroopas kui ka Eestis. Ükskord saab inimeste kannatus lihtsalt otsa.

Eriti rumalalt ja riigi huvide mõistes vaenulikult käitusid meie nn vasakliberaalid, kes on kuude kaupa Trumpi peksnud kõige rumalamate ja otsitumate süüdistustega, samas maha vaikinud absoluutselt kõik Clintoni negatiivsed pooled, millest USAs väga palju räägiti.

Ole sa kui riigimehelik tahad, aga kui sa saad teada, mida kirjutasid sinust konkreetse riigi tähtsamad meediaväljaanded ja isegi mõned poliitikud, siis see paratamatult mõjutab sinu suhtumist.

Aga ega siis vasakliberaalid ei oma mingit selgroogu, vaid see seltskond koogutab alati tugevama poole. Vaikselt hakkavad nad nüüd leidma Trumpi positiivseid külgi. Varem, kui posijad ennustasid Clintoni kindlat võitu. Seda nad ei aga "näinud". Fakt on aga see, et seda seltskonda tuulelippe ei saa ega tohi usaldada.

Ei ole Trump ei deemon ega kurjuse kehastus. See on mees, kes seljatas sisuliselt üksinda väga hästi rahastatud poliitilise riigiaparaadi, kes tegi kõik, et mitte neid valimisi kaotada. See näitab, et tegemist on vaieldamatult talendiga. On aeg seda tunnistama hakata!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare