Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: peame kaitsma lapsi religiooni eest!

 (86)
Stockpildid
Foto on illustratiivneFoto: Martin Dremljuga

Millal hakkame kaitsma oma lapsi religioosse vägivalla eest? Palun teeme midagi, et me ei peaks enam kunagi kuulma lugusid sellest, kuidas "pühad" inimesed kirikutes oma lapsi surnuks peksavad või naisi kividega surnuks loobivad! Kui palju on meie seas igasuguste sektide liikmeid? Ammu oleks aeg tunda huvi, mis toimub nende kodudes nende lastega!

Säärased inimesed peavad end teistest paremaks. Ka oma lastest. Eriti kui viimased ei usu seda, mida nemad õigeks peavad.

Peksta oma last, et ta tunnistaks üles oma patud?! Patuta lapsed kasvavad kallistades, mitte pekstes. Lapse ainus patt on soov maailma avastada, end ise otsida ja leida!

Palun, kaitseme lapsi, kes kasvavad pealesunnitud religioosses õhkkonnas! Kaitseme lapsi, kes saades teismeliseks, ei taha enam ema-isaga koos kirikusse minna! Kes ei taha kuulda lugusid ainult ühest pühast raamatust, vaid tahavad avastada ka teisi lugusid, teisi maailmavaateid.

Kaitskem lapsi vaimse vägivalla eest, mis on katnud end religioosse looriga. Usuvabadus peaks algama juba lapseeast!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare