Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: mandlilõikuse järjekord on aasta aega!

 (24)
Ootame koolivaheaega
Foto on illustratiivneFoto: Tanel Meos

Novembrikuus õnnestus mu proual endale korralik mandlipõletik saada. Ega selle tuvastaminegi kergete killast polnud. Hommikul kell kuus Tartu Ülikooli Kliinikumi erakorralisse vastuvõttu saabudes suunati meid sealt edasi teise linna otsa sõitma. Neil polevat kedagi, kes oskab patsiendi kurgule peale vaadata.

Nii me siis sõitsimegi hädise prouaga omakorda mingisse kurgukliinikusse, kus saime samuti sugeda, et kes meid nii öisel tunnil üldse uksest sisse lasi.

Arstile me lõpuks ikka saime ja põhjapaneva diagnoosi ka: operatsioonile on vaja minna. Minek osutus aga ülimalt aeganõudvaks. Järgmisel päeval helistasin registratuuri ja tähtis daam ütles kuupäevaks 2016. aasta oktoobri lõpu. Helistamine leidis aset 2015. aasta novembris. Küsisin mitu korda üle, et kas tõesti ootame lõikust aasta aega. Sain jaatava vastuse, ega teadnud, kas nutta või naerda.

Naine uuris töökaaslastelt nii palju juurde, et näiteks Võrru end opile registreerides peaks kordades käbedamalt löögile pääsema. Seni me veel kuskile mujale registreerinud pole, kuna mandlid on end seni viisakana hoidnud.

Kuuldavasti sunnib riik kliinikumi personali pealt veel rohkem kokku hoidma. Ehk ootavad inimesed oma operatsiooni tulevikus veel kauem.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare