Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LUGEJA FOTO: Koerad on jäetud kuuma ilmaga rahvarohkesse kohta kuumenema

 (15)
Koerad Selveri juures.
Koerad Selveri juures

Delfi Rahva hääle lugeja saatis meile foto nädalvahetusest, kus Pärnus oli toidupoe ette jäetud kaks koera, kes õnnetult kuuma käes oma peremeest ootasid. Kas on ikka normaalne võtta koerad kuuma ilmaga kodust kaasa ja siduda nad tunniks ajaks rahvarohkesse kohta?

Selveri toidukaupluse ees jäid silma kaks väikest koera. Koerad sidus nende vanemas eas perenaine Selveri ette rihmaga kinni ning koerad olid sooja ilmaga nagu piinapingis, sest keeled olid neil "vesti peal" ning möödujad vaatasid õnnetuid koeri väga pika pilguga. Kui kinni seotud koertes möödusid teised neljajalgsed, hakkasid koerad haukuma.

Tekkis küsimus, et kui koeraomanik toob oma lemmikud avalikku kohta ja läheb kauaks ajaks koerte juurest ära, siis võiks vähemalt topsiga vett neile lähiulatusse jätta. Vastasel juhul on minu arvates tegemist loomapiinamisega.

Kui sinagi märkad ebaõiglast kohtlemist lemmikloomade suhtes, siis saada meile sellest foto ja/või olukirjeldus aadressil rahvahaal@delfi.ee !

Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare