Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LOE, mis on Delfi lugejate arvates parim taksoäpp!

 (21)
Androidi telefon
NutitelefonFoto: Hendrik Osula

Nädala alguses küsisime Delfi lugejatelt, milline taksoäpp on kõige parem. Kuus protsenti lugejaist oma lemmikut meie viie valikuvõimaluse seast ei leidnud, ülejäänud 94 protsenti aga sai hääletada oma lemmiku poolt ning täpselt pooltel neist oli üks ja seesama lemmik.

Rahva lemmikuks osutus konkurentsitult kodumaine Taxify, mis sai 47 protsenti kõigist häältest.

Võitjale järgnevad peaaegu täpselt võrdse populaarsusega Uber (14 protsenti) ja Taxigo ning Drivr (mõlemad 13 protsenti). Viimase koha sai Tallinki ja Tulika taksoäpp nimega Taksofon (7 protsenti).

Võitjale omaselt sattus Taxify aga kommentaariumis kriitikatule alla ning mitu kritiseerijat tundusid olevat hoopis taksojuhid, mitte kliendid.

"Kuna Taxify on jumala staatuses – käsib, poob ja laseb – siis lähevad sealt paljud ära ning kui allesjäänud kuulevad kordades parematest tingimustest konkurentide juures, läheb neid veel ära. Kas juhid on lollid, et tahavad kõrgemaid makse ja madalamaid tariife? No ei usu," põrutab üks lugeja.

"Taxify käib alla oma mõttetute uuenduste ja olematu tagasiside tõttu," ütleb teine.

"Taxify keerab hinda väiksemaks. Heategevusega peret ei toida. Juhid lähevad parematele jahimaadele," räägib kolmas.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare