Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

HOIATUS: Kahtlaselt hea välimusega kasutatud firmasaapad lagunevad ühe päevaga tükkideks!

 (36)
HOIATUS: Kahtlaselt hea välimusega kasutatud firmasaapad lagunevad ühe päevaga tükkideks!
Ühe päevaga tükkideks lagunenud saapadLugeja foto

Hiljuti ostis ema nooremale vennale kaltsukast uue väljanägemisega täisnahast Cameli saapad. Vend sai neid kanda ainult ühe päeva, sest kui ta õhtul koju tuli, olid saapatallad tükkideks lagunenud. Saapad tundusid olevat originaalid ja sellise firma saapad ei saa lihtsalt iseenesest ära laguneda. Ka ühed samast poest ostetud ema saapad lagunesid ära täpselt ühe päevaga.

Hakkasime kahtlustama, et see ei saa olla kokkusattumus. Tõenäoliselt on saabaste uus ja puhas väljanägemine saavutatud neid mingi eriti karmi ainega puhastades, näiteks seebikiviga.

Suurest hirmust, et mida selline saapaid lagundav aine veel inimese nahaga teha võib, saatsin venna kohe jalgu pesema ja käskisin tal sokid prügikasti visata.

Selles kaltsukas müüakse hulgaliselt niisuguseid kahtlaselt hea välimusega jalanõusid, ka väikelastele. Ei kujuta ette, mida sellised ained võivad lapse õrnale nahale teha, eriti kui on veel õhuke sokk.

Ise ma üldiselt kaltsukates ei käi, kuna olen allergik ja sellistes poodides hakkan ma alati aevastama ja silmi sügama. Varem arvasin, et asi on vanades tolmustes riietes, aga nüüd kahtlustan, et tegu on hoopis nende ainetega, mida kasutatakse riiete puhastamiseks. Enam ma kasutatud rõivaid ja jalanõusid osta ei julge.

Kas keegi on veel niisuguse asjaga kokku puutunud?