Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

HEATEGU TORMI AJAL: purjeka meeskond tõi hätta jäänud perekonna Naissaarelt Piritale

 (6)
HEATEGU TORMI AJAL: purjeka meeskond tõi hätta jäänud perekonna Naissaarelt Piritale
Tormine meri, foto on illustratiivne

Nädalvahetuse tormi järellainetused pole veel lõppenud. Naissaarele tormi kätte lõksu jäänud perekond on südamest tänulik abipakkujatele, kes õnnelikult perekonna koos väsinud lastega koju tõid.

"Meie südamest suurimad tänusõnad purjejahi My Story meeskonnale! Meie Naissaarel veedetud perepuhkus telkimise ning grillimisega kulmineerus laupäeva õhtul suure tormi ja vihmasajauga. Vaikse mereranna kohale kerkis tohutu tume taevalaotus ja meie ajutine kodu ehk telk otsustas tuule alla võtta. Puhkus sai kiire lõpu ja esialgu plaanitud pühapäevane äraminek tuli ümber otsustada," kirjeldab perekond perepuhkuse äkilisi sündmusi.

"Seal Naissaare jahisadama hoones me siis olime justkui kodutud - hunnikus 4 magamiskotti, meie matkakotid, väsinud ja ärevil lapsed. Kui ilmaolud vähegi lubasid, oleks Monica väljunud viie tunni pärast ehk siis pärast südaööd. Vähemalt oli seegi lootus! Siis aga juhtus ime. Meile täiesti võõras inimene kõnetas meid ja pakkus lahkesti võimalust jõuda Pirita sadamasse oma purjejahiga. Uskumatu, keegi märkas, aitas ja usaldas meid! Suurim lugupidamine ja kummardus My Story meeskonnale! Nüüd oleme õnnelikult oma kodus," tänab perekond Kaljumäe abistajaid.

Eesti purjejahiregistri väitel on "My Story" Dufour 525 Grand Large tüüpi alus, mille ehitusaasta on 2012.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare