Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Fotovõistlus „Pühad minu kodus 2017“ — auhinnaks 200-eurone Iittala komplekt


Fotovõistlus „Pühad minu kodus 2017“ — auhinnaks 200-eurone Iittala komplekt
Pühad minu kodus 2017

Pimeda aja saabudes sätime oma kodud hubasemaks ja kõrghetk on ilmselt jõuluaeg, mil kodu on pühadeks kauniks sätitud. Algab moodnekodu.ee fotovõistlus “Pühad minu kodus“ — jaga meiega inspireerivaid pilte oma jõulumeeleolus kodust. Olgu selleks kaunis interjöör või hoopis pilt ehitud ja valgustatud koduaiast. Auhinnaks on 200-eurone Iittala komplekt.

Kuidas osaleda?

  • Laadi pilt üles oma jõuluilmelise kodu interjöörist või aiast alloleva vormi kaudu vahemikus 7.12.2017-2.01.2018. Tutvu täpsemate tingimustega siin.
  • Saata võid mitu pilti ja lisa tutvustav tekst. Pilt võib olla tehtud ka varasematel aastatel.
  • Finaali valitud fotod on rahvahääletusel 3.01-7.01.2018 ja auhinna, Iittala komplekti võitja selgub 8.01.2018. Komplekti kuulub Soome järvedest inspireeritud Alvar Aalto vaas, hommikustest kastetilkadest Kastehelmi küünlahoidjaid ja põhjamaiselt elegantne Nappula küünlajalg. Pühade puhul hallidesse toonidesse rüütatud komplekti väärtus on 200 eurot.

Võitja selgitamisel läheb arvesse hääletuse tulemus ehk võitja valivad lugejad — kõige enam hääli saanud kodu omanik on võitja!

Mõnusat pühade jäädvustamist!

Seotud lood:

Vaata eelmise aasta võidukodu: moodnekodu.ee fotovõistluse “Pühad minu kodus 2016“ võitja

Vaata möödunud aastal fotovõistlusele saadetud jõuluootuses kodusid.