Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOVÕISTLUS │ Nutikad kodulahendused — anna hääl oma lemmikule!


FOTOVÕISTLUS │ Nutikad kodulahendused — anna hääl oma lemmikule!
Kollaaž. Fotod Shutterstock

moodnekodu aasta auhinnad 2017 nutika kodulahenduse kategooria vaheauhinna võitja selgub juba 1.08. Selleks vaata üle saadetud nutikad kodulahendused — valiku saad teha nelja kandidaadi hulgast. Anna hääl oma lemmikule. Võitja saab auhinnaks Light24.ee 200-eurose kinkekaardi. Hääletada saab kuni 31.07 kell 23.59.

Nutika kodulahenduse kategooria üldvõitja selgub novembrikuus. Seni saab pilte saata fotovõistluse kõikides kategooriates ja neid on kuus: köök, vannituba, elutuba, nutikas kodulahendus, magamistuba ja eramu/korter/suvekodu.
Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis. Iga kategooria üldvõitja selgub rahvahääletusel.
Võistluse auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000-eurose aiamaja on välja pannud Nordikwood ja selle võitja selgitab žürii.

Augustis ootame pilte lahedatest elutubadest — augustikuu lõpus selgub elutoa vaheauhinna võitja. Auhinna, 150-eurose kinkekaardi on välja pannud Elke Mööbel. Samuti on Elke Mööbel välja pannud elutoa kategooria peaauhinna — 350-eurose kinkekaardi. Võitja selgub rahvahääletsuel novembris.
Fotovõistluse kohta loe lähemalt SIIT.