Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOVÕISTLUS │ “moodnekodu aasta auhinnad 2017“ — saada pildid oma stiilsest elutoast


FOTOVÕISTLUS │ “moodnekodu aasta auhinnad 2017“ — saada pildid oma stiilsest elutoast
Sancal. Elke Mööbel

Elutuba on see koht, kus pere kõige rohkem koos aega veedab. Nii tuleb ka läbi mõelda elutoa kujundus — et kõigil oleks seal mõnus olla. Kui sul on stiilne elutuba, siis osale fotovõistluse ”moodnekodu aasta auhinnad 2017“ vaheauhinna võistlusel elutoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel augusti lõpus ja vaheauhinna, 150-eurose kinkekaardi on välja pannud Elke Mööbel.

Elke Mööbel on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 350-eurose kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist/suvekodust või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000-eurose aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Köögi kategooria vaheauhind, 500-eurone Arens Mööbli kinkekaart läks Ülenurme.
Vannitoa kategooria vaheauhind, 250-eurone Balteco kinkekaart Pärnusse.
Nutika kodulahenduse Light24.ee 250-eurone kinkekaart läks Keityle, kes lahendas funktsionaalselt pisikese toa.

Seotud lood:

Vaata fotovõistlusele saadetud kodusid: