Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD | Muuga aedlinnas kukkus inimeste kõrvale arvatavasti lennukilt pärit kilone jääkamakas

 (70)

Täna pärastlõunal, kui TTÜ emeriitprofessor Enno Reinsalu pere Muuga aedlinnas asuvas aias kena suvepäeva nautis, ehmatas neid kõva mats. Vaid paari meetri kaugusele aiakiigest, kus Reinsalu lastega kiikus, kukkus taevast suur, umbes kilogrammine jääkamakas, mis seejärel kildudeks purunes.

"Kell oli 14.40, proua oli just maasikamaalt ära tulnud, ja sinna see kukkus. Purunes tükkideks, kaheks-kolmeks suuremaks tükiks ja väiksemaks jääpuruks. Meie lastega istusime katusega aiakiiges, kuid sellest katusest oleks see kamakas küll läbi tulnud," tõdes Enno Reinsalu.

Reinsalu tõdes, et ilmselt kukkus kamakas parajasti üle lennanud lennukist. Sulanuna jäi jääkamakast järele umbes liiter vahust vedelikku.

Lennukeid lendab üle Reinsalude aia pidevalt, kuid perekond leiab, et ega ei saa hakata pidevalt taevasse vahtima ja sealt kukkuda võivate jäätükkide pärast muretsema. "Väga väike tõenäosus, et selline asi veel juhtub," arvas emeriitprofessor, kes samas tõdeb, et kui see jäätükk oleks kellelegi pähe kukkunud, oleks see ilmselt tapnud.

Fotol on purunenud jääkamaka üks tükkidest.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare