Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD: Mustamäel põles pereauto, politsei ei välista süütamist

 (16)
FOTOD: Mustamäel põles pereauto, politsei ei välista süütamist
Võimalik süütamine MustamäelLugeja foto

"Täna kell 00.04 pandi Mustamäel põlema pereauto. Naabruskond sai sündmusest teada auto alarmi järgi, mis käivitus akna purustamise peale. Vahetult pärast toimunut oli veel näha, kuidas tumedalt riietatud meesterahvas lahkus sündmuskohalt jooksusammul. Õnneks keegi kannatada ei saanud," kirjutab lugeja.

"Tõsist kahju sai ainult antud sõiduk ja kõrval seisnud autod jäid tulest puutumata. Kõrvalauto omanik reageeris kiiresti ja liigutas oma sõiduki põlengust kaugemale. Juhtum oleks olnud märksa tõsisem, kui leegid oleks võimust võtnud ja levinud edasi, näiteks kütusepaagini. Tuletõrje saabudes kell 00.16 polnud neil enam vaja kustutustöid alustada – leek oli ise ära sumbunud. Politsei saabus mõni minut pärast seda ja fikseeris olukorra," lisab fotode autor.

"Täna veidi pärast südaööd sai politsei väljakutse Tallinnas Mustamäele Vilde tee 76A maja juurde, kus põles sõiduauto Mercedes-Benz. Politseinikud kontrollisid sündmuskohta ning hetkel on vara öelda, mis põlengu põhjustas. Võimalikku süütamist ei saa välistada, politsei uurib juhtunut," täpsustab politsei pressiesindaja Helen Uldrich.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare