Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD: Keset pealinna asub väike metsatukk, mida kasutatakse aktiivselt prügilana

 (24)
FOTOD: Keset pealinna asub väike metsatukk, mida kasutatakse aktiivselt prügilana
Valik puude all vedelevast prügistLugeja foto

Rahumäe tee ja Tuisu tänava nurgal asuv väike metsatukk on ümbruskonna inimeste jaoks olnud alati meeldivaks kohaks, kus oma neljajalgsete sõpradega jalutamas käia. Mändide alla pikitud teeradadel on ilusa ilmaga jalutades võimalik unustada, et sealsamas lähedal asub suur Tammsaare-Tondi ristmik ja ollakse tegelikult keset Tallinna linna.

Idülli rikuvad pahategijate poolt pidevalt tekitatavad prügihunnikud. Viimasel ajal on olukord hakanud muutuma lausa väljakannatamatuks ja üsna pea võib kõnesolevast paigast kujuneda tõeline prügimägi, kust ei puudu hingemattev hais ega kisendavad kajakad.

Hetkel on tekkinud juba mitu suuremat prügihunnikut, millest kõiki ei jõudnud siinkirjutaja isegi üles pildistada. Lisaks sellele on iga paari meetri tagant näha suvaliselt laiali pillutud prahti. Risustajatele meeldib kõige enam puude alla jätta autokumme ja katkist mööblit. Ei puudu ka kasutatud süstlad.

Paik, mida ümbritsevad populaarne kodu-ja ehitustarvete pood, suur ärikeskus, kaitseväe pataljon ja lugematud elumajad, ei tohiks olla seisundis, mis ei ole enam kuigi kaugel prügimäest.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare