Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD | Kas invaparkla või mitte? Kulunud märgistus tekitab autojuhtides tuska ja segadust

 (26)
Prisma tunnistab viga

Tartu Annelinna Prisma invakohtadel on värv kulunud ja erikorrale viitavad sildid kadunud. Tulemus: autod seal, kus need olema ei peaks ja palju paksu pahandust.

Eelmise nädala lõpus Delfi lugeja kaamerasilma jäänud invakohal parkinud Lamborghini Gallardo omanik trotsis väiteid valesti parkimisest. "Võin 500 eurot maksta inimesele, kes tuvastab esmasel vaatlusel, et see on invakoht," lubas ärritunud autoomanik.

Jalalabasuurune sinine laiguke ja minevikus invaparklale viidanud metallist postikänd. "Need on kaks asja, millest võib aimata," tõstis autoomanik häält. "Võib aimata, et see on kunagi olnud invakoht."

Tänagi parkis Delfi fotograafi sõnul kulunud invakohtadel kaks sõiduautot, millel invakohale parkimise luba välisel hinnangul miski ei indikeerinud.

Prisma kommunikatsioonijuht Piret Lankots kinnitas reedel valesti parkinud Lamborghini juhtumit kommenteerides, et kuigi tegemist on invakohaga, siis parkla märgistus on kulunud ja vajab uuendamist. "Lubame omalt poolt parkla märgistused segaduste vältimiseks kiiresti korda teha," lisas Lankots.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare