Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD: Kahtlane allahindlus Annelinna Prismas – tüng või hooletus?

 (16)
Hinnasildid Annelinna Prismas
Hinnasildid Annelinna PrismasMobiilifoto: Lugeja foto

"Tartu Annelinna Prismas käib LED-lampidele kummaline allahindlus. Hinnalipiku alt kumas vana lipik läbi ja hind ka. Liigutasin uue eest ära ja avanes selline vaatepilt," kirjutab fotode autor. Uurisime Prismalt, miks jääb siltide põhjal mulje, justkui oleks varasem kõrgem hind õhust võetud.

"Tegemist on sortimendist välja mineva tootega, mida juurde enam ei tellita, aga kuna septembri lõpus oli tooteid veel kauplustes järel, otsustati kaup alla hinnata. Nii toote eelnev hind, uus hind kui ka esimese hinnasildi vormistus, on korrektsed. Põhjus, miks seal taga on uue hinnaga hinnasilt, on tegelikult lihtne: nimelt jõuavad toodete hinnamuutused kauplustesse osaliselt just nimelt hinnasiltidena, mille abil muudavad kaupluse töötajad ära toote hinna. Tõsi, see uue hinnaga silt ei ole mõeldud selleks, et see sinna asetada, vaid on pelgalt infokandja. Praegusel juhul on aga kaupluse töötaja ilmselt kogemata ka selle hinnasildi sinna vahele pistnud," seletab Prisma pressiesindaja Silver Säga.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare