Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD ja VIDEO: Augustikuu võeti vastu koos välgu ja mürinaga

 (2)
Augustikuu sai vastu võetud koos välgu ja mürinaga
Augustikuu sai vastu võetud koos välgu ja mürinagaFoto: LoodusVaatleja

Delfi lugeja tegi Lääne-Virumaal Väike-Maarja vallas Simuna alevikus augustikuud tervitanud äikesepilvedest fotogalerii ja video.

Eile lõunapoolikul liikusid rünksajupilved Eestis läänest ida poole. Pärastlõunal jõudis pilv ootamatult Simunasse. Kella 16:01 ajal sähvisid juba piksenooled koos tugeva mürinaga.

Tundub, et kolm suurt mäge ei lasknud pilve korralikult Simunasse. Õnneks suutsin ma hiljem ikkagi välgu jäädvustada, kui pilv liikus Laekvere poole. Võtsin oma kompaktkaamera ja statiivi ning hakkasin äikest filmima.

Sel ajal, kui mina äikest jäädvustasin, sadas õues hoovihma. Sellegipoolest jätkasin mina äikese filmimist. Näpud juba külmetasid ning äärepealt oleksin alla andnud, kuid siis nägin piksenoolt, mis jäi kaamerapilti. Tuju tõusis kohe ning pakkisin oma asjad kohe kokku ja liikusin kodu poole.

Esimene august oli tõsiselt vahva päev, päeval olid taevas suured ja kaunid rünkpilved. Kella 21 paiku oli hea ilusat päikeseloojangut vaadelda. Tore oli esimest augustit vastu võtta.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare