Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD ja VIDEO: Arutu BMW-juht põletas Ülemiste parklas driftides oma sõiduki kummid läbi

 (125)

Eile võis Tallinnas Ülemiste keskuse juures näha noori, kellel on kombeks neljapäeva õhtuti autodega parklasse koguneda.

Videost on näha, et BMW-d juhtinud noormees põletas autorehvid täiesti läbi ning mehe sõbrad pidid talle uued rehvid pärast alla aitama.

Selline tegevus on aga lisaks ohtlikkusele ka veel keskkonda reostav.

Ülemiste keskuse parkla on paraku kahjuks üks peamisi kohti, kus noored ennast autoroolis välja elamas käivad. Nii näiteks jäid ka tänavu jaanuaris Delfi kaamerasilma ette seal piirkonnas driftinud noored.

Toona ütles Põhja prefektuuri korrakaitsebüroo juht Valdo Põder Delfile, et politsei sai tol pühapäeval ainuüksi Põhja prefektuuri tööpiirkonnas ligemale 20 väljakutset parklates ja teistes avalikes kohtades manööverdavatest või kiirendavatest autodega seltskondadest, kelle tegevus häirib maa- või parklaomanikke ning ümberkaudseid inimesi.

"Sündmuskohale reageerinud politseipatrull saab kohapeal fikseerida rikkumise, kui see ilmneb. Tihtipeale on politsei saabumisel autod lahkunud või keelatud tegevuse (näiteks parklaalal kiiruseületamise) lõpetanud. Avalikus kohas tuleb järgida avalikku korra häid tavasid ja liikluseeskirju ning kui on soov harjutada erinevaid sõiduvõtteid ning oma sõiduoskusi, siis tuleb valida selleks ettenähtud koht. Linnaliikluses tekitab selline käitumine mitmeid liiklusohtlikke olukordi ning häirib kaasliiklejaid," rääkis Põder.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare