Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTO: Kaberneeme metsas paigaldab keegi teedele naelu

 (60)
FOTO: Kaberneeme metsas paigaldab keegi teedele naelu
Ogad Kaberneeme metsasFacebook

"Hoiatus kõigile Kaberneeme metsas liikujaile: liikvel on mingi psühhopaat, kes paigaldab teedele naelu! Kusjuures nael on nende monstrumite kohta veel leebelt öeldud ja töö on tehtud imetlusväärse pühendumisega," kõlab Facebookis leviv hoiatus.

"Saan aru, et aeg-ajalt viskab ATV-dega ja krossikatega segi pööratud metsaalust vaadates kopa ette, aga see pole põhjus valimatult kõikide karistamiseks.

Hea sõber, kes käib seal üsna tihti, lõhkus hiljuti kolm rehvi neljast. Seesama sõber silub motoristide jäetud jälgi, tirib metsa alla jäetud prügi linna ja ajab detektoristide jäetud auke kinni.

Naelad on muidugi kavalalt märgistatud oranžide märkidega puudel, et paigaldaja jumala eest ise otsa ei sõidaks. Varjamiseks on kasutatud oksapuru, kanarbikku ja muud kättesaadavat. Ma ei taha ette kujutada, mis juhtub jooksjaga, kes sellisele otsa astub.

Teed on kõik riigimetsas, seega ei ole tegemist vihase maaomanikuga. Tundub, et kellelegi käivad närvidele motoristid või detektoristid. Puude märgistamine on sarnane metsameeste käekirjale. Aeg-ajalt on tee ääres näha värskeid peidetud kände. Keegi käib seal vist puid varastamas, seega võib olla tegemist ka omakohut harrastava riigimetsnikuga," spekuleerib fotode autor.

"Piirkonna politseinikud kontrollivad infot ja tegelevad juhtumiga," kommenteeris fotosid politsei pressiesindaja Päivi Marjaana Tirkkonen.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare