Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTO: Europarki parkla Tallinna kesklinnas on jälle porimülkaks muutunud

 (10)
FOTO: Europarki parkla Tallinna kesklinnas on jälle porimülkaks muutunud
Mere puiestee 6/8 asuv parklaLugeja foto

"Europarki parklas on lombid kohati 10 cm sügavad ja kuiva jalaga autosse ei saa," kurdab foto autor. Sama, Tallinnas aadressil Mere puiestee 6/8 asuva parkla kohta saime lugejalt analoogse kaebuse ka novembris.

"Mere puiestee 6/8 parkla pinnase parandustööd teostasime novembris nagu lubatud ja lisaks sellele oleme mitmeid kordi sealset maapinda tasandanud. Kahjuks muudavad ilmastikuolud ja parkla intensiivne kasutamine, sealhulgas ehitustegevust teenindavad raskeveokid, pinnase korrashoidmise keeruliseks. Sama mure on meil veel mõnes ajutises parklas ja kui maapind lõplikult sulab, teostame taas vajalikud tööd, et olukorda paremaks muuta. Vabandame oma klientide ees kohati ebamugavate olude pärast. Kindlasti soovime ka ajutistes parklates pakkuda mõistlikku kvaliteeti," selgitab Europarki kommunikatsioonispetsialist Kristel Seiler.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare