Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Briti öölokaali turvamees eestlastele: "Nüüd olen oma silmaga näinud, et eskimod oskavad ka tantsida!"

 (29)
Tantsupidu 2014 aerofotod
"Eskimod" tantsupeolFoto: Andres Putting

"Minu kogemus on Canary Wharfis ühes UK pangas rahaturu instrumentidega kauplemisest. Pangas ilmselt siis hariduse tase kõrge, aga Eestit teadsid kõik, isegi austraallased. Mingit viltuvaatamist päritolu tõttu polnud, luges ikka professionaalsus ja tulemused. Võib-olla kuskil East Midlandsis või mujal sellises provintsis on olukord teistmoodi," arutleb Londonis töötanud eestlane.

"Viibisin suve algul keset Albioni maad. Sai reede õhtul väikese seltskonnaga ühte suuremasse kõrtsi mindud. Turvamees oli igati lõbus must mees ja üritas arvata, kust me pärit oleme, kui ootasime oma laua ettevalmistamist. Lõpuks tüdinesin tema pakkumistest ja ütlesin, et Estonia. Õhtu läks omasoodu, tantsude ja möllamisega, ning keskööl oli aeg asuda teele hotelli poole. Sama turva siis tuli juurde ja surus mulle käe pihku, et yes! – nüüd on ta näinud oma silmaga, et eskimod oskavad ka tantsida!" meenutab teine lugeja.

"Kuna keegi ei tea, mis see Eesti on, siis oleme nende jaoks täpselt ühel pulgal leedukate, poolakate ja hiljuti invasiooni alustanud rumeenlastega ning haukame suure osa Suurbritannia abirahapaketist endale. Vähemalt keskmise UKIP-i pooldajast inglase jaoks. Neil ükskõik: eestlane, venelane või rumeenlane – mingi uus Ida-Euroopa riik, mille elanikud tahavad ainult Briti hüvesid ära kasutada, ilma midagi vastu andmata. Kui midagi UK kommentaariumidest silma jääb, siis see see on," seletab kolmas.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare