Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

AVALDA ARVAMUST, kuidas peaks olema lahendatud transport kaugemate arstikülastuse puhul?

 (4)
PERH X-korpus
Pilt on illustratiivneFoto: Andres Putting

Tänase päevalehe avalugu prognoosib, et eriarsti teenust hakatakse tulevikus pakkuma vaid üksnes viies Eesti linnas. Sotsiaalministeeriumi hoolekande osakonna nõunik Tõnis Vaik märkis, et transpordiga saab abivajajaid juba praegugi aidata kohalik omavalitsus. "Kui inimene on pöördunud abipalvega kohalikku omavalitsusse, hindab omavalitsus esmalt isiku abivajadust," märkis ta. "Kui inimesel on vaja sõita teise omavalitsusse eriarsti juurde ja ta ei suuda ise oma sõidu eest maksta, on kohalikul omavalitsusel võimalik teda abistada näiteks toetuse maksmise või transporditeenuse korraldamisega." Haigekassa juhatuse esimees Tanel Ross nendib, et sõite väiksemate kohtade ja keskuste vahel ei maksa ka praegu mitte keegi kinni.

Hea lugeja! Kuidas peaks olema lahendatud patsiendi transport, kui juba praegu viib iga teine arsti juures käik Kesk-Eesti elaniku üle maakonnapiiri? Kuidas olete Teie antud probleemiga kokku puutunud? Kust olete saanud toetust või abi seoses transpordiga? Kuidas oled lahendatud ööbimisprobleemi, kui raviprotseduurid nõuavad teises kohas olemist pikemalt kui ööpäeva? Jaga meiega oma lugusid ja mõtteid aadressil rahvahaal@delfi.ee või kommenataariumis!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare