Teed on niisked, õhtul peaks taas sadama hakkama


Teed on niisked, õhtul peaks taas sadama hakkama
Pilt on illustreerivFoto: Madis Veltman

Tarktee loetleb tänaseks neljas paigas liikluspiiranguid, millega liiklejad arvestada võiksid.

Pärnu maakonnas Pärnu-Tori maantee Sindi-Urumarja lõigul (km 6,0-12,1) algab maantee rekonstrueerimine, mis kestab kuni sügiseni. Töötsoonis suletakse üks sõidurada ning liiklust korraldatakse fooridega.

Lääne-Viru maakonnas Rakvere-Rannapungerja maantee Palasi-Tudu lõigul (km 33,0-36,3) algab maantee rekonstrueerimine, mis kestab kuni augustikuuni. Töötsoonis on kiiruspiirang 30 km/h.

Ida-Viru maakonnas Jõhvi-Ereda maanteel algab maantee rekonstrueerimine lõigul Jõhvi linnast Kukruse-Tammiku maanteeni (km 0-2,9). Töötsoonis on kiiruspiirang.

Harju maakonnas Laulasmaa-Lohusalu maanteel Laulasmaal (km 1,7) algab mahasõidu ehitamine. Vajadusel kitsendatakse teed.

Teeolud

Varahommikul on teekatted põhi- ja suurematel tugiteedel enamasti kastest niisked. Teepinna temperatuurid on kohati nullilähedased, kuid siiski kõikjal plusspoolel.

Prognoosi kohaselt täna pilvisus tiheneb ning õhtupoolikul sajab mitmel pool vihma.

Meeldetuletuseks juhile: keskendu autoroolis juhtimisele! Kasuta hands-free süsteemi või peata auto telefoni kasutamiseks ohutus kohas. Kui juhid, siis juhi!

Täpsemat informatsiooni teeolude ja liikluspiirangute kohta vaata Tarktee lehelt arvutis või mobiilis, või helista maanteeinfo lühinumbril 1510.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare