Täna on Eestis liikluspiiranguid 11 paigas


Täna on Eestis liikluspiiranguid 11 paigas
Suurvesi truubisFoto: Ilmar Saabas

Tarktee loetleb tänaseks 11 paigas liikluspiiranguid, mida liiklejad teada võiksid.

Täna kell 8.30-17 on Pärnu maakonnas Are–Elbu maantee (km 0,0-2,1) truubiremondi tõttu liiklusele suletud. Ümbersõit on korraldatud Angoja ja Elbu teede kaudu.

Ida-Viru maakonnas Jõhvi–Tartu–Valga maanteel (km 18,0-18,5) toimuvad teekatte märgistustööd. Töötsoonis on üks sõidusuund suletud, liiklust korraldavad reguleerijad. Kiirus on piiratud.

Põlva maakonnas Tartu–Räpina–Värska maanteel (km 35,0-35,5) on Kärsa ristmiku ümberehituse tõttu kiirus piiratud.

Harju maakonnas Tallinna–Pärnu–Ikla maanteel Pärnu-Tallinn suunal (km 32,5-33,7) uuel Ääsmäe-Kohatu 2+1 teelõigul on tipptunnivälisel ajal põrkepiirde paigaldustööd. Tööpiirkonnas on kiirus piiratud ja esimene sõidurida kitsendatud.

Võru maakonnas Võru–Kuigatsi–Tõrva maanteel (km 7,0-7,5) on Sõmerpalu motokrossi tõttu kiirus piiratud. Ühel lõigul (km 6,2-7,5) on peatumise keeld.

Pärnu maakonnas Valga–Uulu maanteel (km 118,8-122,1), Pärnu–Tori maanteel (km 3,5-5,6) ja mitmel kõrvalmaanteel on Urumarja 30 velotuuri tõttu kiirus piiratud.

Liiklust korraldavad reguleerijad. Palume kõikide liiklejate tähelepanu ja mõistvat suhtumist ratturite suhtes.

Põlva maakonnas Karilatsi–Heisri maanteel (km11,8-14,9), Vissi–Vooreküla maanteel (km 1,0-3,8) ja Varbuse–Kindapalu maanteel (km 4,2-5,8) toimuvad autoralli võistlusautode treening- ja testisõidud.

Testsõitude ajal esineb ajutisi kuni kümneminutilisi liikluse sulgemisi. Liiklust korraldavad reguleerijad.

Võru maakonnas Saarlasõ–Kääraku maanteel (km 69-9,9) toimuvad autoralli võistlusautode treening- ja testisõidud. Testsõitude ajal esineb ajutisi kuni kümneminutilisi liikluse sulgemisi. Liiklust korraldavad reguleerijad.

Eelteade

Homme 12. juulil kella 22-st kuni 13. juuli hommikul kell 3-ni on Lääne-Viru maakonnas Tapa–Loobu maantee (km 1,3-1,5) raudteeülesõidukoha remondi tõttu liiklusele suletud. Ümbersõit on tähistatud Imastu kaudu.

Täpsemat informatsiooni teeolude ja liikluspiirangute kohta vaata Tarktee lehelt arvutis või mobiilis, või helista maanteeinfo lühinumbril 1510.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare