VIDEO ja FOTOD | Täna öösel hukkus Viljandimaal korteritulekahjus vanem mees, kes on päästjaid varem korduvalt eemale peletanud

 (16)

Täna öösel kell 2.13 said päästjad teate, et Viljandimaal Viljandi vallas Kolga-Jaani alevikus Apteegi tänaval põleb korter.

Kui päästjad sündmuskohale jõudsid olid leegid teise korruse korteri aknast väljas.

Päästjad leidsid kustututustööde käigus korterist vanema meesterahva surnukeha. Korteris puudus suitsuandur.

Päästjate sõnul istus mees tugitoolis, toas põlesid nii diivan kui ka tugitool. Aimu korteris olnud kuumusest andsid nii sulanud televiisor kui ka kõrval ruumide seintel olnud pistikud, mis olid samuti sulama hakanud.

Vabatahtlikud päästjad on eri aegadel üritanud viiel korral sellesse korterisse sisse pääseda ja kodukülastust teha, kuid peremees ei lasknud päästjaid tuppa.

Millest tulekahju alguse sai, ei ole veel teada. Kuna hukkunud mees oli suitsetaja, uuritakse ühe võimaliku versioonina ka hooletut suitsetamist.

Ülemine naaber oli tulekahju ajal suitsulõksus, kuid sealsed elanikud sulgesid oma kodu uksed ja aknad ning andsid läbi akna päästjatele märku, et nad on kodus. Kohe, kui olukord võimaldas, pääsesid nad värske õhu kätte. Naabrid vigastada ei saanud. Põlenud korteri alumine korter sai veekahjustusi.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare