Vennaskonna kontserdil puhkes verine kaklus

 (33)

Laupäeva öösel algatas purjus nooruk ansambli Vennaskond kontserdil Rock Cafés kakluse, mis lõppes riiukuke ja teda taltsutama tõtanud turvamehe jaoks kaunis veriselt.

Kella poole kahe paiku öösel leidis kohale kutsutud politsei eest lõhutud klaasukse ning kaks verist meest, kirjutab SL Õhtuleht. Turvafirma Meeskond juhataja Eigo Sõsteri sõnul puhkes kaklus esmalt kolme klubikülalise vahel. Turvamees läks neid lahutama, mispeale üks noormeestest ründas turvajat. Tülinorija ja turvamees kukkusid läbi klaasukse. “Meie turvamehel on sõrmed purud.”

Turvafirma sai ka 10 000 krooni jagu rahalist kahju. “Vormiriided on katki ja verised ning raadiosaatja klapp on katki.”

Rock Café juhataja Margus Pildi sõnul võiksid lõbustusasutused selliste kaklejate vastu võitlemiseks koostada avaliku nimekirja soovimatutest külalistest. “Et sellised ahvid eemal hoida.”

Vennaskonna kitarrist Roy Strider imestab vägivallatsemise üle: „Ma ei saa aru inimestest, kes tulevad meie kontserdile kaklema. Meie laulame ju ilusatest asjadest.”

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare