Üks Snelli pargi kurikamehe ohvritest suri

 (141)
Snelli sündmuskoht
Foto: Andres Putting

Esmaspäeva hommikul Tallinnas Snelli tiigi ääres pesapallikurikaga julmalt läbi pekstud naine suri eile õhtul haiglas.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Martin Luige ütles Delfile, et kriitilises seisundis 34-aastase naise olukord ei paranenud ning ta suri eile hilisõhtul haiglas. Teise naise seisund on stabiilne.

Delfi andmetel suri meteoroloogina töötanud naine, kes läks hommikul läbi pargi Toompuiesteel asuvasse Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituuti tööle.

Jõhker kurikaga kallaletung toimus esmaspäeva hommikul veidi enne kella 8 Toompea nõlval Snelli tiigi juures, kus seni tabamata kurjategija jooksis naiste juurde ja asus neid kurikaga peksma.

Peksja ohvriteks olid 33- ja 34-aastane naine ning nad ei tundnud üksteist.

Teadaolevalt on peksja 20–25-aastane mees. Kurjategija on 180–185 sentimeetrit pikk, kõhna kehaehitusega, veidi tõmmu naha ja tumedate juustega. Mees võib kanda valget nokkmütsi ja tumedat jopet.

Kõigil, kes märkasid esmaspäeva hommikul Snelli tiigi kandis kirjeldusele vastavat kahtlast meest või kes arvavad, et neil võib olla infot kurjategija isiku kohta, palutakse anda sellest kindlasti teada Põhja prefektuuri isikuvastaste kuritegude talitusele telefoninumbritel 612 4724, 5087443, 612 4379, 5179643 või politsei lühinumbril 110.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare