Töölt lahkuda soovinud mees sai hoopis peksa

 (56)
Töölt lahkuda soovinud mees sai hoopis peksa
Foto: Andres Putting

Ei ole just igapäevane nähtus, et firmaomanik oma töötajatele lõpparve asemel hoopis peksa annab, aga väidetavalt just nii juhtus Tallinnas Deerhunteri jahitarvete kaupluses.

Ligi aasta jahitarvete kaupluses töötanud Aleksandri sõnul kavatses ta koos oma kaastöötajaga ameti maha panna ning teise kohta tööle minna. Firma omanikest ülemustega ei olevat ta ise veel läbi rääkida jõudnud, kui Faehlmanni tänava peakontorisse asja uurima läinud sõber teda hoiatas, vahendavad ERR Uudised “Aktuaalset kaamerat”.

“Renee helistas kohe, kui teda visati poest välja ja anti peksa. Ta helistas mulle, et ole ettevaatlik, nad mõlemad (ülemused — toim.) tulevad sinu juurde,” rääkis kannatanu Aleksandr Korb. Tema kinnitusel täpselt nii läkski, mehed olla kohale kihutanud ja poekardinad poolest saadik ette lasknud.

Põhja prefektuuri kommunikatsioonibüroo juht Harrys Puusepp kinnitas, et politsei toimetas kahtlustatavana politseiosakonda 33aastase Raivo ning juhtunu osas on alustatud kriminaalmenetlust kehalise väärkohtlemise paragrahvi alusel.