Tallinnas kadunud Soome ametiühingutegelast pole seni leitud. Politsei: meil on uusi infokilde

 (57)

Tallinnas kadunud Soome ametiühingutegelast pole seni leitud. Politsei: meil on uusi infokilde
Politsei palub abi Soome ametiühingutegelase Ari Saarilammi leidmiselFoto: Mika Vuorio

Korrakaitsjad kontrollisid eelmisel neljapäeval tuukritega Admiraliteedi basseini, kuid meest ei leitud. Politseinikud töötavad läbi uut infot ja jätkavad Ari otsimist.

"Meieni on jõudnud uusi infokilde Ari võimalike liikumiste kohta. Mitme neist pole kinnitust leidnud ning mitut veel kontrollime," ütles Kesklinna jaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht Jelena Mirošnitšenko.

Korrakaitsjad said info Ari kadumise kohta 26. novembri pärastlõunal pärast seda, kui tema tuttavad pöördusid hotelli administraatori poole ja ütlesid, et mees pole hotelli naasnud. Politseinikud tegid kohe kindlaks, et Ari pole sattunud haiglasse ega kainestusmajja.

Politseinikud on läbi vaadanud rohkelt turvakaamerate salvestisi ning on võimalik, et Ari ei lahkunud sadamapiirkonnast. Samamoodi ei viita miski kuriteole. Möödunud neljapäeval kontrollisid tuukrid, kas Ari võis kukkuda Admiraliteedi basseini. Mitu tundi kestnud vee läbi kammimise käigus teda ei leitud. "Kontrollime kõiki variante ja meieni jõudvad uusi infokilde."

Ari pole laevaga Soome naasnud ning Soome politsei ei leidnud meest tema koduselt aadressilt. Ta lahkus 24. novembril kell 22.28 üksinda Kochi Aitadest ning ta kõndis Admiraliteedi basseini lähedal ja suundus Hotell Euroopa poole, kus ta pidi ka ööbima.

Politseinikud on kontrollinud mitmeid vihjeid ja teisi majutusasutusi, kuid Arit pole veel leitud. Tema telefon on väljalülitatud alates 25. novembri esimesest tunnist.

319 000€
Tallinn, Äripind
124 900€
Saue vald, Korter
65 000€
Tallinn, Korter
209 000€
Ülenurme vald, Maja
455€
Tallinn, Korter
134 900€
Tallinn, Korter
243 000€
Tallinn, Majaosa
168 000€
Tallinn, Korter
107 000€
Jõelähtme vald, Korter
Otse omanikult!
271 000€
Tallinn, Korter

208 900€
Tallinn, Korter
424 900€
Tallinn, Korter
204 900€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare