Riia bussijaamale tehti arvatavalt pommiähvardus, politsei pidas kinni Riia–Tallinna bussis reisinud mehe

 (20)
Bussiliin
Lux Expressi buss, pilt on illustratiivneFoto: Ilmar Saabas

Täna pärastlõunal tehti Riia bussijaamale arvatavalt pommiähvardus ja pärast seda pidas Eesti politsei kinni Riia–Tallinna liinibussis reisinud mehe.

Delfi lugeja andis teada, et täna veidi pärast kella 14 evaukeeriti Riia bussijaam ja tõenäoliselt oli tegemist pommiähvardusega. "Inimesed aeti välja, maja piirati lintidega. Mõnel bussil õnnestus väljaspool linte inimesi peale võtta ja siiski lahkuda," ütles lugeja.

Tema sõnul peatati kell 15 Riiast väljunud Lux Expressi buss Eestisse jõudes kinni ja politsei viis kaasa ühe Riia bussijaamast peale tulnud mehe.

Politsei pressiesindaja ütles Delfile, et Schengeni patrull kontrollis Tallinna–Pärnu–Ikla maantee 139. kilomeetril Riia–Tallinn liinibussi, milles reisis 1989. aastal sündinud Valgevene kodanik, kes viibis Schengeni territooriumil seadusliku aluseta.

"Isik peeti kinni ja viidi menetlustoimingute tegemiseks Pärnu politseijaoskonda. Paraku ei saa ma hetkel kinnitada selle juhtumi seost Riia bussijaamas toimunuga," ütles pressiesindaja.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare