Revali spordiklubi riietusruumis tegutsenud murdvaras tegi valearvestuse ja sattus jõumeestele pihku

 (103)

Kurjategija
Pilt on illustratiivneFoto: Anni Õnneleid

Reede hommikul murdis kurjategija Tallinna kesklinnas asuvas Revali spordiklubis kangi abil lahti klientide riidekappe ja varastas väärtasju, kuid tänu varga valearvestusele pidasid jõusaalis treeninud mehed ja klubi töötajad ta kinni.

Kesklinna ennetus- ja menetlustalituse juht Jelena Mirošnitšenko ütles Delfile, et kell 9.15 tuli teade Aia tänaval asuvas Revali spordiklubis toime pandud vargusest.

"Klubi töötajad pidasid kohapeal 33-aastase mehe kinni ning andsid üle kesklinna jaoskonna patrullile, kes viisid ta menetlustoiminguteks jaoskonda," sõnas Mirošnitšenko.

Kinnipeetud 33-aastane mees murdis spordiklubi riietusruumis klientide riietuskappidesse sisse, kust püüdis varastada klientide isiklikke asju.

Delfile juhtumist teatanud lugeja sõnul murdis kurjategija kangiga lahti kümmekond meeste riietusruumi kappi. Noosiks sai ta väidetavalt vähemalt neli mobiiltelefoni, mitu tuhat eurot sularaha, dokumente, kalleid riideid ja muud.

Duši alt tulnud spordiklubi kliendile vahele jäädes püüdis varas kraami täis kotiga põgeneda. Klubi väljapääsu ees oli juhuslikult klubi meestöötaja ning varas pööras seepeale jõusaali, kust väljapääs puudub, duši alt tulnud mees tema kannul.

Jõusaalis trenni teinud mehed pidasid kurjategija kinni ja väänasid ta põrandale pikali. Seepeale püüdis kurjategija saada meestega kokkuleppele, et viimased politseid ei kutsuks, mida siiski tehti.

Loe veel

Tänane kappide lahtimurdmine ei olnud Delfi lugeja kinnitusel esmakordne, sest möödunud aastal esines samuti kapiuste murdmist. Varasemalt on klubis veel olnud erinevaid vargusi kappidest ning varastatud on raha, telefone ja muid väärtasju.

Spordiklubi esindaja ei soovinud teemat Delfile kuidagi kommenteerida ja soovitas vaid pöörduda politsei poole.

126 500€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
121 990€
Tallinn, Korter
229 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
161 500€
Tallinn, Korter
120 000€
Tallinn, Korter
166 000€
Tallinn, Suvila
189 000€
Harku vald, Korter
129 500€
Tallinn, Maa
Otse omanikult!
102 900€
Tallinn, Korter
90 000€
Tallinn, Korter

195 000€
Tallinn, Korter
72 000€
Tartu, Korter
175 000€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare