Politsei pidas Pärnus kinni korterisse barrikadeerunud mehe

 (76)

Täna pärast kella 12 sai politsei teate, et Pärnus Pikal tänaval asuvas kortermajas on mees korterisse barrikadeerunud ja ähvardanud oma poega vägivallaga.

„Kella 13 ajal oli mees lühiajaliselt lahtisel korteriaknal ning ähvardas alla hüpata, kuid läks paar minutit hiljem korterisse tagasi. Päästjad paigaldasid korteri akende alla õhkpadja ning päästjate tõstuki abil püüdsid politsei läbirääkijad läbi akna mehega suhelda,“ ütles Lääne prefektuuri operatiivjuht Argo Tali.

Politsei- ja päästeoperatsioon Pärnus Pikal tänaval Foto: Lääne prefektuur

Väljakutsele reageerinud politseinikel ei õnnestunud korterisse siseneda, kuna mees oli korteri välisukse ette tõstnud raskeid esemeid ning ähvardas politseinikke noaga.

Mehega viibis samas korteris ka naine. Selle kohta, et mees oleks naist ähvardanud või talle liiga teinud, politseil infot ei ole.

Politsei külmutas koostöös päästjatega olukorra ning kohale saabusid politsei läbirääkijad, et juhtum rahumeelselt lahendada. Läbirääkijatel ei õnnestunud mehega siiski piisavalt head kontakti saavutada ning politsei otsustas juhtumi lahendada kiirreageerijate abiga.

Politsei- ja päästeoperatsioon Pärnus Pikal tänaval Foto: Lääne prefektuur

Mees peeti korteris kinni, ükski inimene kinnipidamise käigus viga ei saanud.

Lääne prefektuur alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust, mida juhib Lääne ringkonnaprokuratuur.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare